
6. januar flyttet Intuy inn Tollgaarden i Oslo. I tredje etasje i Schweigaards gate 15 har vi nå samlet våre ansatte i dette historiske bygget, kun få minutter fra Oslo S.
Å relokalisere vårt kontor fra Trollåsen til Oslo sentrum er et ledd i vår satsing for å betjene våre kunder mer effektivt og øke tilstedeværelsen i Oslo-regionen. Ikke minst er S15 et samlingspunkt for å våre ansatte og kunder, samt et utstillingsvindu for våre møteromsløsninger
Eirik Sjæveland – CEO Intuy
At valget falt på S15 var ikke tilfeldig. Intuy har levert møteromsløsninger og LED-vegg til S15 og deres kunder, og med det så er S15 et perfekt møtested for nye og gamle kunder.
Som nasjonal leverandør av AV-løsninger er det viktig å være tett på våre kunder, nye som gamle, og vi har bygget en kompetent organisasjon i tre byer, Tromsø, Stavanger og Oslo.
Vi gleder oss til 2025 og vi ønsker nye og gamle kunder velkommen til å besøke oss!